Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad

  • 64 m²
  • 1 sypialnia
  • 1 łazienka

Zlokalizowany w dzielnicy Ilisia w Atenach 1-pokojowy Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad Ateny oferuje zakwaterowanie 2 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Akropol ateński. Apartament o powierzchni 64 m² może pomieścić do 3 gości.

Ten apartament dysponuje patio, balkonem i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. W obiekcie jest 1 łazienka. Dostępne są również suszarka do włosów i ręczniki.

Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad oferuje gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Partenon i Wzgórze Lycabettus znajdują się odpowiednio w odległości 25 min pieszo i w odległości kilku przecznic od tego apartamentu. Obiekt ma pierwszorzędną lokalizację zaledwie 550 m od stacji metra Megaro Moussikis. National Gallery w Londynie znajduje się w odległości 5-minutowego spaceru, a Odeon Heroda Attyka leży 2,1 km od Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad. Do przystanku autobusowego Eyfronioy jest o rzut kamieniem.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad Ateny
Cozy Home Evangelismos By Mdk Athens
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Cozy Home Evangelismos By Mdk Athens

219 m od nieruchomości
USD 90 USD 81
za noc
Pangrati Stunning Residence - Walk To Metro
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Pangrati Stunning Residence - Walk To Metro

9.9
Wyjątkowy 9 opinii
291 m od nieruchomości
USD 152 USD 137
za noc
The Azure Teal Athens 2 Mins From The Metro ! Fully Airconditioned!
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

The Azure Teal Athens 2 Mins From The Metro ! Fully Airconditioned!

9.4
Wspaniały 5 opinii
325 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa
    32 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Monastiraki
    2,3 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
    • Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
    • Pomieszczenie z szafkami
    • Pralnia

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Obiekty biznesowe

    • Faks/kserokopiarka

    Odpoczynek

    • Ogród

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny
    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Odtwarzacz CD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Czujniki dymu
    • Gaśnice

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 14:00 do 23:00
    Wyjazd: od 07:00 do 11:00
    Numer licencji00002329212
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad akceptuje zwierzęta?
      Niestety Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad posiada kuchnię?
      W Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.
    • Czy Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad spełnia wymagania osób podróżujących służbowo?
      Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym ksero.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa
    32 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec kolejowy Monastiraki
    2,3 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Elegant Quiet Apartment Near Hilton Conrad Ateny

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij